Захист студентами-політологами звітів з практики

Студенти 4 курсу спеціальності Політологія захищали звіти зі своєї першої виробничої практики «Технологія політичної діяльності», завдання якої полягає у розвитку практичних умінь і навичок, пов’язаних із публічною політикою, на основі отриманих теоретичних знань.

Цьогоріч майбутні політологи проходили практику на базі органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади. Вони отримали важливий досвід, а також підготували й надали рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення системи місцевої влади. Під час звітування студенти поділилися набутим досвідом і висловили бачення стосовно поліпшення змісту й форм практичної підготовки. З боку баз практики було надано позитивні оцінки здобувачам вищої освіти та запрошення для подальшого працевлаштування.