Започаткування діалогу ПДАУ з представниками європейських університетів Альянсу FORTHEM

За підтримки Польської національної агенції з академічних обмінів начальниця відділу міжнародних зав’язків Капіталова Тетяна Ігорівна та спеціалістка відділу Смірнова Олена Вікторівна 19–23 червня стали учасницями “Інформаційних зустрічей” у рамках проєкту "Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM", що відбулися в Опольському університеті (Республіка Польща). Головна мета заходу – започаткування діалогу з представниками європейських університетів Альянсу FORTHEM – була досягнута.

FORTHEM – це мережа з дев'яти мультидисциплінарних державних дослідницьких університетів із потужним регіональним опосередкуванням у Фінляндії, Франції, Німеччині, Італії, Латвії, Норвегії, Польщі, Румунії та Іспанії.

Альянс FORTHEM об'єднує нове покоління творчих особистостей, здатних співпрацювати попри мови, кордони та дисципліни, задля подолання суспільних викликів і дефіциту навичок, з яким стикається Європа.