Запрошуєм студентів до участі в теледебатах

Нещодавно кращі студенти 3 курсу інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії, на запрошення старшого викладача кафедри економічної теорії та економічних досліджень Курилко Вікторії Олексіївни, взяли участь в записі програми «Відверто про…»  на обласному державному ТРК «Лтаві».

Студенти мали можливість висловити власні міркування та вислухати думку експертів з питань впливу гендерної політики на стан соціально-економічного розвитку українського суспільства.

Участь студентів академії в теледебатах на обласному телебаченні  не тільки сприяє посиленню їх комунікативних здібностей, розвитку навичок логічного мислення, вмінню науково обґрунтовувати взаємозв’язок соціальних та економічних явищ, але й несе вагомий внесок в профорієнтаційну роботу, підвищує імідж академії серед  населення області.

Тож, шановні студенти, якщо Ви бажаєте прийняти участь в телешоу, що буде корисним та пізнавальним для Вас, звертайтеся до відділу дорадництва (кім. 413).

Підготував:
менеджер по рекламі  Костянтин Березницький