Засідання робочої групи з обговорення проекту ОПП Садово-паркове господарство (18.11.2022р)

18 листопада 2022 року відбулося засідання робочої проектної групи з метою обговорення освітньо-професійної програми першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

В обговоренні актуальних проблем підготовки бакалаврів даної спеціальності взяли участь гарант освітньо-професійної програми, кандидатка сільськогосподарських наук, доцентка кафедри рослинництва Світлана ШАКАЛІЙ, члени проєктної групи кандидатка сільськогосподарських наук,
доцентка кафедри селекції, насінництва та генетики Алла БАГАН та кандидатка сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри рослинництва Любов МАРІНІЧ.
Особливу увагу приділили структурній та логічній побудові освітньо- професійної програми,  переліку та обсягу обов'язкових і вибіркових освітніх компонентів, що сприятиме наданню системних та якісних професійних знань, умінь та навичок, що забезпечать отримання здобувачами вищої освіти поглиблених знань з питань садово-паркового господарства.