Збори трудового колективу ФОФ

17 жовтня 2022 року на факультеті обліку та фінансів проведено збори трудового колективу.

Крім планових питань затвердження нового складу вченої ради факультету відбулося вшанування та нагородження грамотами ювілярів колективу: старший лаборант кафедри обліку і оподаткування - Гирява Олена і  старший лаборант кафедри фінансів, банківської справи та страхування - Кулинич Людмила та подяками колег, що протягом вступної кампанії 2022 року працювали технічними секретарями по прийому абітурієнтів: Єрмолаєва Марина, Красота Олена, Зоря Світлана.

Також відбулася зміна голови студентської ради факультету, так Шевченко Дарина передала естафету студентського самоврядування Северін Марії - бажаємо успіхів нашим здобувачам в усіх починаннях!