Зміцнення наукових зв'язків між ПДАУ та Західнопоморським технологічним університетом

17 червня у рамках візиту делегації ПДАУ виконавці проєкту Еразмус+ напряму Жана Моне «Участь громадян та соціальний діалог як ключові фактори в розбудові сталих територіальних громад: успішні практики ЄС для України» № 101085535 — SuTCom — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH відвідали Західнопоморський технологічний університет у Щецині, де зустрілись із керівництвом економічного факультету  — докторкою, професоркою Агнешкою Брелік, заступницею декана зі студентської й навчальної роботи  докторкою Анною Оленчук,  відповідальним за  співпрацю з економічних питань доктором Аркадіушем Малковським і  доктором, професором Бартоломеєм Тошеком. Українські та польські науковці презентували свої університети, домовились про укладання меморандуму про співпрацю та окреслили чіткі напрями спільної діяльності.

Візит делегації ПДАУ до Західнопоморського технологічного університету у Щецині був надзвичайно насиченим  та інформативним. Українські науковці не лише набули цінний досвід, але й налагодили партнерські стосунки з польськими колегами. Це дає нові можливості для співпраці у сфері науки, виконання спільних проєктів, організації конференцій тощо.