Зустріч студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування зі стейкхолдером

05 вересня в рамках вивчення дисципліни «Облік у суб'єктів державного сектору» до студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування третього курсу завітала кандидат економічних наук, головний бухгалтер гімназії №18 Полтавської міської ради - Карпенко Ніна Григорівна, наш стейкхолдер. Маючи 45-ти річний досвід практичної роботи Ніна Григорівна провела заняття на тему «Основи побудови бухгалтерського обліку в бюджетних установах». Спікерка представила цікаву й актуальну інформацію про особливості і спеціфіку ведення обліку у суб'єктів державного сектору, розглянула особливості роботи установ з розпорядниками вищого рівня, зокрема Державної казначейської служби, навела приклади розрахунків, які трапляються у практичній діяльності бухгалтера установи та принципи складання та подання фінансової та інших видів звітності користувачам.

Заняття пройшло в атмосфері партнерства, відбулося обговорення  практичних ситуацій і методів їх вирішення. Спілкування з практиком, який постійно тримає руку на пульсі змін і новацій, показало студентам професію бухгалтера з нестандартного боку і те, що бухгалтер – це мозковий центр будь-якої організації.