Зустріч з стейкхолдерами у День бухгалтера: поглиблюємо знання з фінансового обліку

16 липня в рамках навчальних практик «Бухгалтерський практикум» і «Фінансовий облік» до студентів спеціальності Облік і оподаткування 1 й 2 курсів завітали представники Агропромхолдингу «Астарта-Київ» – наші колеги та стейкхолдери. Керівниця облікового центру, к.е.н. Вікторія Король провела заняття на тему «Облік праці та її оплати». Спікерка представила цікаву й актуальну інформацію про особливості нарахування відпускних і допомоги з тимчасової непрацездатності персоналу підприємства, розглянула особливості розрахунку середньої заробітної плати, навела приклади розрахунків, які трапляються у практичній діяльності бухгалтера.

Заняття пройшло в атмосфері партнерства, відбулося обговорення  практичних ситуацій і методів їх вирішення. Спілкування з практиком, який постійно тримає руку на пульсі змін і новацій,  показало студентам професію бухгалтера з нестандартного боку і те, що бухгалтер – це мозковий центр будь-якого бізнесу.

Окрема подяка Збройним Силам України за можливість навчатися і розвиватися. Зі святом!