22 вересня 2022 року Кондель Володимир Миколайович, кандидат технічних наук, доцент кафедри виробничо-інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, відвідав лекцію професора кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету Полтавського державного агарного університету Опари Надії Миколаївни із навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» для здобувачів вищої освіти спеціальності 208 Агроінженерія на тему «Природні небезпеки
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/10209/1.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/10209/2.jpg)
Візит відбувся у рамках проходження фахового підвищення кваліфікації на кафедрі механічної та електричної інженерії ІТФ ПДАУ та в контексті співпраці двох закладів вищої освіти.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/10209/3.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/10209/4.jpg)