24 квітня відбулося засідання вченої ради академії

Перед початком реалізації порядку денного голова вченої ради, ректор академії, професор В.І. Аранчій вручила диплом кандидата історичних наук Помаз Юлії Володимирівні.

Великій групі студентів були вручені дипломи, грамоти за зайнятими призовими місцями у ІІ-етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

В порядку денному розглянуто питання «Про використання інформаційних технологій та дистанційного навчання у навчальному процесі», з доповіддю по якому виступила Калініченко А.В., доктор сільськогосподарських наук, професор, директор навчально-наукового інституту інформаційних та інноваційних освітніх технологій, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій.

Про роботу санаторію-профілакторію по поліпшенню оздоровлення студентів та співробітників академії поінформував голова профспілкового комітету академії Матюха В.В.

Розглянуто ряд інших питань, пов’язаних з діяльністю академії.

Аудиторія: