Відбулася студентська наукова конференція 2012 року

Відбулася студентська наукова конференція, в якій взяли участь студенти всіх факультетів академії, а також студенти аграрно-економічного коледжу ПДАА.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся доктор сільсько­господарських наук, професор, перший проректор П.В. Писаренко.

На пленарному засіданні було заслухано 6 наукових повідомлень.

Підвів підсумки пленарного засідання та накреслив шляхи подальшої активізації участі студентів у наукових дослідженнях проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук, доцент М.М. Опара.

Доповідачі на пленарному засіданні були нагороджені книгою «Полтавська державна аграрна академія. Історичний нарис» та фаховою науковою літературою.

Відбулися секційні засідання по факультетах, в яких прийняли участь та виступили з науковими повідомленнями 362 студенти.

Найбільш чисельними були секція економіки та менеджменту і секція агротехнологій та екології.

Аудиторія:

Мітки: