Відбулась зустріч студентів 1 курсу факультету « Облік і фінанси» з Н.В. Коломієць.

З квітня 2012 р. відбулась зустріч студентів 1 курсу факультету « Облік і фінанси» спеціальностей « ОА» та «ФК» з Н.В. Коломієць.

Надія Миколаївна Коломієць, юрист за фахом, керівник фермерського господарства «Устивицьке – 2006» Великобагачанського району.

Господарство орендує 300га землі, займається виробництвом продукції рослинництва та тваринництва, надає автотранспортні послуги, здійснює  благодійницьку діяльність (допомагає місцевій школі та дитячому садочку).

Зустріч, організована доц. кафедри економічної теорії та економічних  досліджень, к. політ.н., доцентом Шупик І.І., була цікавою та корисною, про що свідчили питання студентів, ґрунтовні відповіді на них нашої гості та взаємні відгуки.