Куришко Роман Валентинович

Фото, посада, контакти

Кафедра:

Геоматики, землеустрою та планування територій

Посада:

старший викладач

Контактна інформація:

Полтавський державний аграрний університет
Навчальний корпус №1
Кафедра геоматики, землеустрою та планування територій
Ідентифікатори науковця:

Основні дисципліни

Геодезія (193ГЗ_бд_2022), Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі у землеустрої та плануванні територій, Геопросторові бази даних та кадастрові системи, Землевпорядне проєктування, Геодезія (206СПГ_бд_2023), Геодезія і землевпорядкування, Геоінформаційні системи та бази даних в землеустрої, Землевпорядні вишукування та проєктування, Інженерна підготовка та захист територій.

Освіта

1. Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, 2005 р, Землевпорядкування та кадастр, ХА №27393570, 30.06.2005 р. 2. Київський національний університет будівництва i архітектури, 2010 р., Геодезія, КВ №39636056, 30.06.2010 р.

Досвід роботи

Загальний досвід роботи (у т.ч. науково-педагогічний) - 18 років.

Основні етапи:

з 2005 по 2021 року - Харківський  національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва

з 2021 по 2023 рік - Харківський  державний біотехнологічний університет

з 2023 по теперішній час - Полтавський державний аграрний університет

Знання мов

українська, англійська

Підвищення кваліфікації в Україні

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНСТИТУТ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ»  120 годин 4 кредити EKTC. 2019 р.
Полтавська регіональна філія Державного підприємства «ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ», 120 годин 4 кредити EKTC. 2024 р.

Участь у професійних та громадських об’єднаннях

Член ГО «ЗЕМЕЛЬНИЙ ФОНД УКРАЇНИ»
Член «УКРАЇНСЬКЕ ГЕОГРАФІЧНЕ ТОВАРИСТВО»
Член ГС «УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГЕОДЕЗІЇ І КАРТОГРАФІЇ»

Здобутки

Нагороджено Подякою за підготовку до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2018-2019 н. р. з напряму «Геодезія» в ЛНАУ Борисенко В.І. за темою: «Автоматизація (спрощення) процедури безоплатної приватизації земельних ділянок»

Публікації

Понад 90 публікацій, у тому числі колективні монографії, статті у фахових виданнях та навчально-методичного характеру.

Список публікацій

Обов'язки

Куратор академічної групи (193 Геодезія та землеустрій), Секретар Ради з якості спеціальності «Геодезія та землеустрій», Робота із АСУ (розподіл навантаження, електронний журнал), Відповідальний за виховну роботу, Відповідальний за подання публікацій до Інституційного репозитарію університету, Відповідальний за академічну доброчесність та подання на перевірку академічних текстів.

Факультети: