Форум «БІОТЕХНОЛОГІЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»

На відкритті форуму від ННІ АСЕ взяли участь гарант ОПП Біотехнології та біоінженерія Сергій КОРІННИЙ та представники від зво спеціальності Біотехнологія та біоінженерія.
На секції «Використання  біотехнології  в агрономії»  відбулася панельна дискусія за участі представників компанії Сингента Олександра Воропіна та Бужина Володимира на тему «Застосування біостимуляторів тваринного та рослинного походження». Детально зупинилися на препараті Ізабіон та його властивості на овочевих і плодових культурах. У дискусії прийняли участь здобувачі спеціальності Агрономія та Біотехнології та біоінженерія.

На постійно  діючій виставці «Використання біотехнологічних методів у виготовленні харчових продуктів» викладачі і студенти  мали можливість дегустації продукції крафтових виробників