ПДАУ та ПУЕТ поглиблюють співпрацю

Полтавський державний аграрний університет і Полтавський університет економіки і торгівлі мають добрі традиції партнерства, взаємоповаги та порозуміння. Тож 2 листопада 2023 року керівники наших ЗВО Олександр Галич і Олексій Нестуля оновили договір про співпрацю. Наші співробітники регулярно беруть участь у спільних заходах, входять до складу журі різних конкурсів і публікуються у наукових виданнях одне одного. Як зазначив Олександр Галич, коментуючи цей крок, що хоча  між нашими освітніми закладами є певна конкуренція під час вступної кампанії, проте вона ніколи не переходить цивілізовані межі, виключно стимулюючи ПДАУ та ПУЕТ до постійного поліпшення освітнього процесу та підвищення кваліфікації науково-педагогічного колективу.

Під час підписання договору були присутні голова вченої ради професор Валентина Аранчій, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку професорка Тамара Шаравара та інші представники ректорату. Усі присутні відзначили неабияку користь від співпраці, особливо в умовах сьогодення, коли необхідно об'єднувати зусилля усіх свідомих українців задля єдиної мети — відбудови нашої держави, підвищення її економічної та соціальної безпеки, зокрема шляхом підготовки висококваліфікованих кадрів, які своєю працею сприятимуть розвитку всіх секторів національної економіки.