Поетичний вечір у Полтавському державному аграрному університеті (15.11.23р)

Свою збірку віршів «Моя країна... Мені болить...» 15 листопада 2023 року презентувала студентам і викладачам Полтавського державного аграрного університету  авторка із Зіньківщини Лариса Мельник. Поетеса вражає своєю  багатогранністю. Має філологічну освіту, багато років працювала вчителькою української мови та літератури, тепер — на державній службі.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
За час повномасштабної війни пані Лариса видала дві збірки поетичних творів. Кожен рядок у її творчому доробку сповнений болю усіх українців за загиблими героями, втраченими та покинутими домівками, віри в перемогу України та вдячності її мужнім захисникам,  яким доводиться відвойовувати кожен клаптик рідної землі, боротися за нашу свободу і незалежність, закликає їх підтримувати.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
На творчій зустрічі поетеса розповіла про те, що її надихнуло до написання творів.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Аудиторія тепло зустріла талановиту гостю. Поетичні рядки авторки резонували з емоціями та світоглядом кожного з присутніх.