Міський конкурс «Волонтер року»!

5 грудня, в Міжнародний день волонтерів, Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою популяризації, активізації та підтримки волонтерського руху у нашому місті провів третій міський конкурс «Волонтер року», який відбувся у міському Будинку культури.
      У цьому році в конкурсі взяли участь 6 волонтерських загонів міста–Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, Полтавської державної аграрної академії, Полтавського базового медичного коледжу, Полтавського кооперативного технікуму, загальноосвітньої школи №20 – загалом близько 500 учасників.
      Перемогла у конкурсі команда Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка
      Команда Полтавської державної аграрної академії «Пульс» здобула перемогу у номінації «Найкреативніший загін». Девіз нашого волонтерського загону - завжди тримати руку на пульсі. Тому студенти нашої академії , завжди тримають «руку на пульсі» і з відкритим серцем допомагають всім хто потребує допомоги та уваги. І вірять, що своїми добрими справами і вчинками, вони зможуть змінити світ на краще!