30 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти 2 курсу факультету ветеринарної медицини ПДАУ відпрацювали практичні навички з клінічної діагностики тварин на конях ГО «Кінний клуб "АЙ-ДІ"», зокрема проводили аускультацію тонів серця з використанням стетофонендоскопа для групової аускультації тварин і визначення анатомо-топографічних меж внутрішніх органів. Дякуємо директору кінного клубу, судді ІІ категорії України, тренеру з виїздки та канкуру Дикій Аіші Ігорівні за надану можливість.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/15061/photo2024-05-0108-33-45-400x300.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/15061/photo2024-05-0108-34-44-400x300.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/15061/photo2024-05-0108-32-52-400x300.jpg)