Підсумки засідання круглого столу за проектом соціально-економічного розвитку «Рідне село».

22 лютого 2013 р. в Полтавській державній аграрній академії відбулося засідання круглого столу за проектом соціально-економічного розвитку «Рідне село». Організаторами заходу виступили Полтавська облдержадміністрація, Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОДА, Регіональне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад в Полтавській області, Полтавська державна аграрна академія.

Захід відбувся в рамках проекту соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село» Міністерства аграрної політики та продовольства України та плану діяльності Регіонального навчально-практичного центру розвитку сільських територій Полтавської державної аграрної академії.
На круглий стіл були запрошені:
- Представники Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА;
- Керівники Регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад в Полтавській області;
- Голови районних відділень Полтавського регіонального відділення ВАССР;
- ТОВ «Полтавська обласна дорадча служба»;
- Керівники діючих в Полтавській області кооперативів;
- Адміністрація та науково-педагогічні працівники Полтавської державної аграрної академії;
- Представники ЗМІ.
На круглому столі розглядалися наступні питання:
- Основний зміст та перспективи реалізації стратегії «Рідне село» в Полтавській області.
- Напрямки навчання та цільові аудиторії професійної підготовки сільського населення.
- Зміст та програма навчання голів сільських та селищних рад.
- Підсумки анкетування за програмою «Рідне село».
- Стан та перспективи розвитку малих сільськогосподарських виробників та обслуговуючих кооперативів.
- Визначення спільних проблем та інтересів мешканців сільської громади щодо створення обслуговуючого кооперативу і формування ініціативних груп.
Засідання круглого столу відбувалося з головуванням Фролова Сергія Олександровича,  директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В форматі обговорення розглядалися напрямки та зміст співпраці учасників у вирішенні питань розвитку сільських територій.

Аранчій Валентина Іванівна,
ректор Полтавської державної аграрної академії

Писаренко Павло Вікторович,
Перший проректор Полтавської державної аграрної академії

Капаєва Людмила Миколаївна,
директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва ПДАА

Демченко Олександр Михайлович,
доцент кафедри бізнес-адміністрування та права ПДАА

Шереметьєва Олександра Іванівна,
голова Полтавського Регіональноговідділення
Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

Андрієнко Світлана Михайлівна,
директор ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба»

Результатом круглого столу стало підписання Меморандуму про наміри щодо взаємного співробітництва з питань інформаційно-консультативного забезпечення розвитку агропромислового комплексу та сільських територій між Департаментом агропромислового розвитку Полтавської ОДА, Полтавським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та Полтавською державною аграрною академією.