Національна руханка у вишиванках «Дякуємо ЗСУ»

16 травня 2024 року, в день, коли світ відзначає красу і самобутність української вишиванки, Українська федерація «Спорт заради розвитку» провела Національну руханку у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», до якої долучилися адміністрація, викладачі, студенти та працівники Полтавського державного аграрного університету.

Цей масштабний захід став справжнім святом єднання та патріотизму, об’єднавши близько 712 тисяч людей з усіх куточків України.

Учасники руханки, одягнені у вишиванки – символ української сили й незламності, продемонстрували свою єдність і вдячність Збройним силам України за їхню жертовність у боротьбі за свободу та незалежність нашої держави. Вони з ентузіазмом виконували комплекс вправ під керівництвом досвідчених тренерів, заряджаючи одне одного позитивною енергією.

Національна руханка у вишиванках «Дякуємо ЗСУ» стала не лише проявом підтримки українських воїнів, а й справжнім святом спорту, здорового способу життя  та віри у спільну перемогу.

@UNICEF_UA
#Дякуємо_ЗСУ