Вітаємо з успішним завершенням онлайн курсу англійською мовою!

У рамках співпраці Мовного центру Полтавського державного аграрного університету  з Центром міжнародного навчання та освіти Лестерського університету (Велика Британія) здобувачі вищої освіти ПДАУ пройшли онлайн  навчання за модулем: General Academic English, який тривав з 15 січня 2024 року по 12 квітня 2024 року.

Вітаємо з успішним завершенням модулю та отриманням сертифікату наших студентів Анастасію Таран, Єлизавету Монастирську, Олесю Завалову і Вероніку Пономаренко, які навчаються  за освітньою програмою Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська  та Євгенія Бойка, який навчається за освітньою програмою Фінанси, банківська справа та страхування.  Завдяки своїй наполегливій праці ці студенти мають унікальну можливість отримати стипендію на навчання у Великій Британії в Лестерському університеті протягом семестру.

Бажаємо подальших успіхів!

Запрошуємо усіх бажаючих стати учасниками навчальних програм в університеті-партнері!