Зустріч з унікальною людиною – сподвижником «космічних» технологій переробки насіння зернових культур
33 міжнародна агропромислова виставка «AGRO – 2021” яку відвідали студенти та співробітники інженерно-технологічного факультету, що відбувалася у м.Київ, разом з науково-пізнавальною метою також надала випадкову нагоду познайомитися з унікальною людиною Леонідом Фадєєвим. Науковець-практик, винахідник та раціоналізатор поєднав технології авіаційного машинобудування та запровадив їх у машинах для передпосівної підготовки насіннєвого матеріалу, запровадивши біологічний принцип обережного механічного поводження з насінням.
Винахідник презентував на кафедру Технології та обладнання переробних і харчових виробництв ПДАА свої авторські видання.
На фото Л.Фадєєв (зправа), завідувач кафедри В.Падалка (зліва)
Відбулася зустріч провідних викладачів кафедри технології таобладнання переробних і харчових виробництв, магістрів інженерно-технологічного факультету ПДАА зі стейкхолдером. Розглядалися питання змістовного наповнення дисциплін «Механотроніка», «Мехатроніка табортова діагностика автомобілів», «Інженерний менеджмент», щовикладаються на кафедрі
25-27 листопада 2020 року на базі кафедри відбувалася традиційна щорічна науково-практична "ІННОВАЦІЙНІ ТА ПЕРЕДОВІ ПІДХОДИ ПРИ ВИРІШЕННІ АКТУАЛЬНИХ ЗАДАЧ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ", на якій було заслухано та обговорено більше 30 доповідей з різною науково-практичною спрямованістю. За підсумками конференції було сформовано збірник наукових праць
У міжкафедральній навчально-науковій лабораторії «Субкритичні технології у харчових виробництвах», створеній за підтримки ректора ПДАА проф. В. Аранчій та деканів факультетів інженерно-технологічного (проф. І. Дуднікова) та технології виробництва і переробки продукції тваринництва (проф. А. Поліщука) розпочато...
Технічна служба аграрного сервісу перебуває у постійній необхідності поновлювати знання з сучасних принципів побудови та керування системами тракторів і сільськогосподарських машин, логіки їх управління та принципів побудови автоматичних систем з електронним керуванням. Науковці-практики кафедри технології та обладнання переробних і харчових виробництв провели консультативну зустріч та надали допомогу механізаторам та працівникам сервісної служби ТОВ фірма «АСТАРТА - КИЇВ» з питань технічного обслуговування гідравлічних та електричних систем сучасних сільськогосподарських машин, тракторів та комбайнів.
Відбулося жваве обговорення низки професійних питань пов’язаних з загальними практичними законами в гідравліці та електриці (перепад тиску, опір потоку рідини та їх застосування в практиці. Огляд типів гідроприводів, основних гідравлічних та електричних символів що застосовуються на практиці).
Ні дня без науки, ні дня без допомоги. Таким життєвим кредо користується вже багато років професор кафедри технологій та обладнань переробних і харчових виробництв Арендаренко В. М.. Це яскраво було продемонстровано 20 серпня 2020 року під час відвідування ним вітчизняного агровиробника ТОВ «Агропартнер». У рамках цього візиту було обговорено з керівництвом підприємства насущні проблеми галузі механізації вирощування сільськогосподарських культур, було запропоновано та аргументовано доведено доцільність впровадження в практичну діяльність підприємства великого переліку науково-обґрунтованих та інноваційних пропозицій щодо поліпшення рівня енергоозброєння та раціонального використання машино-тракторного парку для досягнення значних економічних та виробничих успіхів.
11-12 листопада на базі кафедри відбувалася щорічна IV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Енерго- і ресурсозберігаючі технології та машини в переробних та харчових виробництвах", на якій було заслухано та обговорено більше 25 доповідей з різною науково-практичною спрямованістю. За підсумками конференції було сформовано збірник наукових праць.
Відбулися захисти звітів на кафедрі Технології та обладнання переробних і харчових виробництв Інженерно-технологічного факультету за результатами виробничо-технологічної практики, здобувачами вищої освіти 3 курсу спеціальності 208 Агроінженерія.
Яскравим прикладом відмінного звіту є доповідь у формі відеоролика, запропонована здобувачем вищої освіти ГАВРИЛЕНКО Валерієм Віталійовичем.
За доповідь та ґрунтовні технічні відповіді на питання при повному виконанні й відповідності програмі практики здобувач отримав найвищу оцінку та підтримку у колег і викладачів.