Внутрішня експертиза освітньої програми «Ветеринарна медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти (13.06.24 р.)

13.06.2024 року відбулося засідання робочої групи для проведення внутрішньої експертизи освітньої програми «Ветеринарна медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти. У засіданні брали участь проректорка з науково-педагогічної роботи КОСТЕНКО Олена, керівниця навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти ШУЛЬГА Людмила, начальник навчального відділу ДОРОШЕНКО Андрій, завідувачка навчально-методичного кабінету відділу моніторингу та забезпечення якості освіти ЯПРИНЕЦЬ Тетяна, декан факультету ветеринарної медицини КУЛИНИЧ Сергій, заступник декана з навчальної роботи ПЕТРЕНКО Максим, завідувач кафедри хірургії та акушерства і гарант освітньої програми КИРИЧКО Борис, голова ради з якості вищої освіти спеціальності «Ветеринарна медицина» ДМИТРЕНКО Надія.

Внутрішня експертиза проводилася з метою встановлення відповідності якості освітньої програми та освітньої діяльності за цією програмою визначеним критеріям. Під час засідання було обговорено основні зауваження і пропозиції щодо виконання кожного критерію та надано рекомендації задля удосконалення змісту відомостей самооцінювання.