Інтерв’ювання випускників другого (магістерського) рівня світньо-професійної програми Облік і оподаткування

22 грудня 2023 року гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня, завідувачка, професорка кафедри обліку і оподаткування Канцедал Н.А. провела інтерв’ювання випускників другого (магістерського) рівня з метою визначення сильних і слабких сторін освітньо-професійної програми, а також поточного стану, можливостей та перспектив працевлаштування випускників, розповіла про актуальні напрями подальшої співпраці з кафедрою обліку і оподаткування та університетом щодо навчання на наступному освітніьому рівні та у якості стейкголдерів. На зустрічі також були присутні викладачі кафедри обліку і оподаткування, які активно долучилася до предметного діалогу з випуксниками-магістрами.