Інтерв’ювання випускників першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми облік і оподаткування

21 листопада 2023 року гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня, доцентка Яловега Л. В. провела інтерв’ювання випускників першого (бакалаврського) рівня з метою визначення сильних і слабких сторін освітньо-професійної програми, а також поточного стану, можливостей та перспектив працевлаштування випускників, розповіла про актуальні напрями подальшої співпраці з кафедрою обліку і оподаткування та університетом щодо навчання на наступних освітніх рівнях та у якості стейкголдерів.

На зустрічі також була присутня головний бухгалтер установи державного сектору, доцентка Карпенко Н. Г., яка активно долучилася до предметного діалогу щодо можливостей працевлаштування й кар’єрного росту бакалаврів обліку і оподаткування.