Студенти ПДАУ відвідали ТОВ "Агрістар": ознайомлення з виробництвом сільськогосподарської техніки та послугами для підвищення ефективності виробництва

18 червня 2024 року студенти Полтавського державного аграрного університету, які навчаються за спеціальностями 051 «Економіка» та 292 «Міжнародні економічні відносини» відвідали Полтавський підрозділ ТОВ "Агрістар". ТОВ "Агрістар" є відомим українським підприємством, що спеціалізується на розвитку та виробництві сільськогосподарської техніки та пов'язаних послуг. Компанія активно працює в галузі сільського господарства, надаючи рішення та технології, які сприяють підвищенню ефективності виробництва та конкурентоспроможності сільськогосподарських підприємств. Підприємство активно співпрацює з відомими міжнародними виробниками техніки, такими як John Deere, що підкреслює їхню спрямованість на високу якість та інновації. Крім того, "Агрістар" володіє великим досвідом в організації логістики та обслуговування клієнтів, що робить їх надійним партнером для аграрних підприємств різних масштабів в Україні. Екскурсія стала важливим етапом навчання студентів, оскільки вони отримали можливість не лише побачити сучасні технології і обладнання, а й прямо взаємодіяти з професіоналами сфери. Вони змогли глибше зрозуміти принципи функціонування підприємства, ознайомилися з організацією сервісного обслуговування та логістичними процесами, що є критичними для успішної діяльності в аграрному секторі.