Екскурсія на «Полтавський завод медичного скла»

19 червня 2024 року студенти спеціальностей 051 "Економіка" та 292 "Міжнародні економічні відносини" Полтавського державного аграрного університету відвідали «Полтавський завод медичного скла», що є одним із провідних виробників виробів з медичного скла в Україні та має значний досвід у співпраці з місцевими та міжнародними фармацевтичними компаніями. Під час екскурсії студенти отримали унікальну можливість ознайомитися з технологічним процесом виробництва скляних ампул на заводі. Вони детально розглянули кожен етап виробництва, від підготовки сировини до фінального контролю якості готової продукції. Студенти також мали можливість побачити та зрозуміти широке різноманіття продукції заводу та її застосування в медичній практиці.