Візит студентів до Всеукраїнського центру вишиванки та килимкарства

03 липня 2024 року студенти Полтавського державного аграрного університету, спеціальностей 051 "Економіка" та 292 "Міжнародні економічні відносини", відвідали Всеукраїнський центр вишиванки та килимкарства у с. Решетилівка Полтавського району. Для студентів це було надзвичайно цінним досвідом, що дозволив їм поглибити розуміння культурних та історичних аспектів українського народного мистецтва. Екскурсія виявилася не лише вікном у світ української народної культури, а й змоглою для студентів побачити майстерність справжніх фахівців та поглибити їхні знання про культурне надбання України.
Цей візит важливо підкреслив значення підтримки зв'язку з традиціями та звичаями українського народу, адже від цього залежить збереження та передача культурних цінностей майбутнім поколінням.