Відвідання Premier Socks студентами ПДАУ

05 липня 2024 року студенти Полтавського державного аграрного університету, які навчаються за спеціальностями 051 "Економіка" та 292 "Міжнародні економічні відносини", відвідали шкарпетну фабрику Premier Socks у місті Полтава. Екскурсія на шкарпетну фабрику спрямована на ознайомлення з виробничим процесом та управлінням в промисловому виробництві, а й можливість детально ознайомитися з усіма етапами виробництва шкарпеток, починаючи від початкового проектування до фінального упакування готової продукції. Під час екскурсії студенти отримали вичерпні пояснення від представників фабрики, щодо застосування сучасних технологій у виробництві, впровадження інноваційних підходів та контролю якості продукції. У завершення екскурсії кожен з учасників мав змогу придбати шкарпетки виробництва Premier Socks, що стало приємним завершенням освітньої події.