Екскурсія студентів ПДАУ до Виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради

3 липня 2024 року здобувачі вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету обліку та фінансів спеціальностей 071 Облік та оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа та страхування в рамках навчальних практик «Первинний облік», «Фінанси підприємств», завітали до Виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради

Учасників екскурсії гостинно зустріли керуючий справами виконавчого комітету Мокієнко Володимир Валентинович, а також керівники та спеціалісти відділів (Наталія КОСТІІНА – заступник голови ради, Олена АНДРОСОВА – заступник голови з питань діяльності виконавчого органу, Аліна ЦЕХОВА завідувач відділу обліку, контролю та звітності, Яна ПЕРЕДИРІЙ – головний економіст, Тетяна КОРСУН – завідувач організаційного відділу та інші), які розповіли про основні напрями своєї роботи. Особливу зацікавленість у студентів викликало відвідання сесійної зали, де їх поінформували про те, як готуються та проводяться засідання, як голосують депутати тощо.

Загалом стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці майбутніх фахівців і запросили їх на виробничу практику, яка розширить перспективи їхнього подальшого працевлаштування за обраним фахом.