У ПДАУ відзначають професійне свято бухгалтера та аудитора

Сьогодні, в День бухгалтера та аудитора, голова вченої ради Полтавського державного аграрного університету Валентина Аранчій від імені адміністрації і профспілки, разом із деканом факультету обліку та фінансів Олександром Безкровним привітали викладачів кафедри обліку та оподаткування. Вони  висловили вдячність викладачам кафедри за їхню плідну працю, професіоналізм і вагомий внесок у підготовку фахівців, адже бухгалтери та аудитори відіграють важливу роль у суспільстві, бо вони забезпечують прозорість і чесність ведення бізнесу.

А якщо ви прагнете стати таким спеціалістом з бухгалтерської справи та аудиту, запрошуємо до Полтавського державного аграрного університету! На факультеті обліку та фінансів ви здобудете ґрунтовні знання та навички, потрібні  для успішної кар’єри. Наші випускники мають високий попит на ринку праці та будують успішну кар'єру в провідних компаніях України та світу.