ПДАУ розпочинає навчальний рік з оновлень!

Факультет обліку та фінансів створив сучасний лінгвістичний кабінет. Це результат спільних зусиль кафедри соціальних і дисциплін та адміністрації Університету. 26 серпня відбулося його відкриття.

Завдяки сучасному обладнанню та комфортному інтер’єру, новий кабінет стане осередком мовних досліджень та культурного обміну.
Студенти матимуть можливість не лише вивчати іноземні мови, а й розвивати свої комунікативні навички, готуватися до міжнародної кар’єри.

Ректор ПДАУ Олександр Галич підкреслив, що інвестиції в освіту – це інвестиції в майбутнє наших студентів. Новий лінгвістичний кабінет – це ще один крок до того, щоб наші випускники були конкурентоспроможними на світовому ринку.

Декан факультету обліку та фінансів Олександр Безкровний додав, що цей кабінет стане улюбленим місцем для студентів, де вони зможуть розвивати свої мовні навички та розширювати кругозір.

Завідувачка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Наталія Сизоненко висловила щиру подяку адміністрації Університету за підтримку та всім, хто долучився до цього проєкту за їхню наполегливу працю.

Оновлений кабінет обладнаний сучасними технічними засобами, що дозволить студентам та викладачам проводити ефективні заняття, наукові дослідження та міжнародні онлайн-конференції.