Навчально-наукова лабораторія міцності матеріалів та конструкцій Полтавського державного аграрного університету

Навчально-наукова лабораторія
міцності матеріалів та конструкцій

Полтавського державного аграрного університету
(свідоцтво про відповідність стану системи вимірювань № 035-24 від 23.07.2024 р.)

Запрошує до співпраці!

Проводимо періодичні, контрольні та інші випробування широкої номенклатури будівельної продукції, в тому числі: ґрунтів, залізобетонних, металевих і дерев’яних конструкцій і виробів, в’яжучих речовин, розчинів, бетонів і будівельної кераміки, та інших будівельних матеріалів.

Випробування проводяться за повним комплексом контрольних показників, передбачених державними стандартами України, з оформленням протоколів випробувань, чинних на всій території України.

Додаткові консультаційні послуги
  • Розробка технологічної документації для організації виробництва будівельних матеріалів та виробів (Технічні умови, технологічний регламент, постановка продукції на виробництво, коефіцієнт варіації міцності бетону та інші документи). Впровадження на підприємстві вимог Закону України “Про надання будівельної продукції на ринку”.
  • Дослідження сировинних матеріалів для виготовлення будівельних виробів (в тому числі і відходів промисловості).
  • Підбори складів бетонів, розчинів сухих сумішей та інших матеріалів.
  • Підбір добавок-регуляторів властивостей будівельних матеріалів, розробка оптимальних технологічних режимів виготовлення будівельних виробів.
  • Оцінка ефективності цементів, заповнювачів, добавок для одержання бетонів, розчинів, залізобетонних виробів

Сфера процесів вимірювання навчально-наукової лабораторії

Чекаємо на ваші замовлення!

Навчально-наукова лабораторія міцності матеріалів та конструкцій ауд. 306

Володимир Шульгін – керівник випробувань лабораторії міцності матеріалів та конструкцій, к.т.н., професор кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ; ауд.369; ауд.303.
моб. +380 (50) 205 30 96;
e-mail: volodymyr.shulhin@pdau.edu.ua