Леція на тему: «Основи академічної доброчесності: Плагіат, цитування та етичні норми у наукових дослідженнях» для здобувачів вищої освіти рівнів бакалавр та магістр спеціальностей 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини

16 вересня 2024 року відповідальний за академічну доброчесність кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Олександр Калінічеко провів для здобувачів вищої освіти рівнів бакалавр та магістр спеціальностей 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини онлайн лекцію на тему: «Основи академічної доброчесності: Плагіат, цитування та етичні норми у наукових дослідженнях».

Під час лекції обговорювались ключові принципи академічної доброчесності, важливість правильного цитування джерел, а також способи уникнення плагіату і фальсифікації даних. Лекція надала студентам корисні рекомендації щодо підтримання високих стандартів чесності у їхній навчальній і науковій діяльності.