Угода про співробітництво з Опольським університетом (Польща)

Нещодавно укладено угоду про співробітництво між Навчально-науковим інститутом інформаційних та інноваційних освітніх технологій Полтавської державної аграрної академії та кафедрою інженерії процесів Опольського університету, м. Ополе, Польща.
      Метою угоди є організація співпраці у галузі наукових досліджень та навчально-методичній діяльності між навчальними закладами. У процесі спільної науково-дослідницької діяльності передбачається реалізація спільних дослідницьких проектів, обмін науковими працівниками та студентами.
      Співробітництво у галузі освітньої діяльності передбачається у вигляді взаємного обміну навчальними програмами, навчальними планами, у тому числі й для післядипломної освіти, а також співпраця при розробці методичного забезпечення та навчальної літератури.

Керівник кафедри інженерії процесів Опольського університету
проф., д.т.н. Анджей Гавджик та директор Навчально-наукового інституту інформаційних та інноваційних освітніх технологій Полтавської державної аграрної академії Сергій Пустовіт після підписання угоди про співробітництво