Участь у семінарі «Спектроскопія молекул і кристалів»

Професорка кафедри біотехнології та хімії Тамара Сахно з 22 по 25 вересня 2024 року в місті Вояново (Польща) брала участь у роботі XXVI Міжнародної школи-семінару Галини Пучковської «Спектроскопія молекул і кристалів».  Цей захід традиційно об'єднує провідних науковців і дослідників у галузі спектроскопії, створюючи платформу для обміну результатами новітніх досліджень, дискусій про перспективні напрями та налагодження міжнародної співпраці.

Під час роботи школи-семінару учасники розглянули актуальні питання спектроскопічних методів дослідження молекул і кристалів, а також їх застосування у фундаментальних і прикладних науках. На семінарі була представлена доповідь T. Sakhno, A. Semenov, Y. Sakhno, S. Kuchmiy "Clusteroluminescence: Properties, Chirality and Applications".