Експертна група Полтавської державної аграрної академії прийняла участь в засіданні Громадської ради Полтавської ОДА

12 вересня 2013 року в ПСП «Нива» (с. Баранівка) Шишацького району проходило виїзне засідання Громадської ради Полтавської облдержадміністрації.

Тема засідання – «Стан та перспективи розвитку АПК Полтавщини як основа відродження села».

Перед початком засідання члени Громадської ради оглянули об’єкти виробничої та соціальної сфери с. Баранівка.

Відкрив засідання голова Шишацької райдержадміністрації Білаш В’ячеслав Анатолійович – Про здобутки та завдання агропромислового комплексу Шишацького району.

Про організацію роботи та перспективи розвитку ПСП «Нива» Шишацького району розповів директор підприємства Цьова Андрій Олександрович.

Про стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Полтавської області, як основи відродження села доповів директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов Сергій Олександрович.

Від Полтавської державної аграрної академії виступили:

- проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Полтавської державної аграрної академії, професор кафедри землеробства і агрохімії, кандидат сільськогосподарських наук, Опара Микола Миколайович  - Шляхи збереження родючості чорноземів Полтавщини;

- доцент кафедри організації обліку та аудиту Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук, Пилипенко Катерина Анатоліївна – Сільське господарство: актуальні проблеми і перспективи;

- доцент кафедри хірургії та акушерства Полтавської державної аграрної академії, кандидат ветеринарних наук, Панасова Тетяна Георгіївна – Актуальні проблеми ветеринарної медицини в аграрному секторі Полтавщини.

Після засідання відбулося ознайомлення учасників засідання з станом впровадження пілотних проектів в господарстві ПСП «Нива» Шишацького району, на виконання програми соціального розвитку сільських населених пунктів Шишацького району.

Голова Громадської ради при обласній державній адміністрації Володимир Семенович Голуб висловив подяку експертам від Полтавської державної аграрної академії. Члени Громадської ради були задоволені участю ПДАА в засіданні.