Студенти запросили ветеранів...

23 вересня – ця дата в календарі єднає всіх полтавців.

Це день визволення нашого міста від фашистських загарбників. Ми пишаємося нашим містом, його історією, досягненнями.

Світла пам’ять загиблим, низький уклін і слова вдячності воїнам - визволителям, ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Низка цікавих зустрічей та заходів присвячених 70 –річчю визволення Полтави від фашистських загарбників   пройшла  в нашій академії.

Яскравою подією для першого курсу факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва стала зустріч із ветераном Великої Відчизняної війни, яка пройшла 21 вересня і була приурочена до  70 роковин з дня звільнення міста Полтави від фашистських загарбників. Студенти були зворушені розповіддю фронтовика Олександра Федоровича Заїкіна про те, як він пережив ті страшні роки, зміг пройти через фронтові випробування не втрачаючи надію: «...мені було всього 18 років коли я вступив до рядів Червоної армії. За час проведений на війні, я побував в 4 країнах, в кожній із них я побачив лише одне – сльози горя на очах батьків, розпач на очах дітей, розруху…»

Олександр Федорович не залишився без уваги, адже наші студенти підготували невеличкий виступ художньої самодіяльності: студенти Воробйов Роман та Кулик Руслан виконали пісню на воєнну тематику, а студент  Денис Клочко, разом зі своєю командою – Артемом Савчуковим та Коваленком Кирилом виконали власне написаний реп.

Перед закінченням зустрічі студенти  мали можливість сфотографуватись з ветераном, та задати йому декілька питань. Від цього заходу усі отримали велику кількість позитивних емоцій.

В свою чергу, студенти інженерно-технологічного факультету запросили на зустріч  ветерана Великої Вітчизняної війни, колишнього викладача факультету, доцента Зеленського  Юрія Олексійовича юнацькі роки якого також були опалені війною. Ветеран цікаво розповідав про свою участь у визволенні Полтавщини від німецько-фашистських загарбників – діяльність загонів з ліквідації  ворожих диверсійних груп. Ветеран відповів на безліч запитань студентів і мовив, що в своє дев’яносторіччя хотів би знову зустрітися з і студентами.

З захопленням студенти 3 курсу 1 групи факультету економіки та менеджменту (куратор Шульженко Ірина Вадимівна) переглянули документальний фільм про початок та перший рік бойових дій під час Великої Вітчизняної війни.

Виховний захід, який  був проведений кафедрою іноземних мов  для студентів 4 курсу факультету економіки та менеджменту присвячений 70 – річчю визволення Полтави від фашистських загарбників пройшов дуже насичено.  Організатори цього заходу -  завідувач кафедри Шаровара Т.О. та   куратори студентських груп  - Герус І.І., Щербаченко О.О., Ніколаєнко Ю.О.

Студенти – учасники читали  вірші про війну, про Полтаву, співали воєнні пісні.. З цікавими доповідями  про визволення Хоролу та Диканьки  виступи студентки Радченко Юлія та Бражник Тетяна, Зінченко Катерина прочитала вірші під супровід відеофільму.

25 вересня 2013 року бібліотекарем Локес Наталією Володимирівною  для студентів 1-го курсу факультету економіки та менеджменту та учнів ліцею був проведений виховний захід «Німецький терор (1941 – 1943) на Полтавщині», присвячений 70-річчю визволення нашої області від німецько-фашистських загарбників. Студенти та учні ліцею читали вірші та розповідали про страшні сторінки нашої історії, не залишивши нікого байдужим. Під час виступів демонструвалися кадри військової кінохроніки та слайди художника О.Різниченка. Перед присутніми виступила літературний редактор редакційно-видавничого відділу академії Колєснікова Раїса Андріївна, яка закликала молодь завжди пам’ятати свої історію.

Наприкінці заходу на усіх чекав несподіваний сюрприз – студент 1-го курсу факультету ТВППТ Клочко Денис читав реп, текст якого написав сам і присвятив тим далеким, але незабутнім рокам.

Ведучими на заході були  Бондаренко Марина; Васильєва Галина; Фененко Олександр та Кургускін Олег.