Антонець Анатолій Вікторович

Кафедра:

Будівництва та професійної освіти

Посада:

доцент кафедри будівництва та професійної освіти

Науковий ступінь:

кандидат педагогічних наук

Вчені звання:

Контактна інформація:

36003, Полтава, вул. Сковороди 1/3, ПДАА, корпус № 3, кафедра вищої математики, логіки та фізики, каб. 329а

e-mail:  anatolii.antonets@pdau.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

Основні дисципліни

Біофізика, Вища математика, Фізика з основами біофізики, Основи математичного моделювання, Моделювання технологічний процесів і систем, Прикладна математика, Інноваційні технології в професійній освіті

Освіта

У 2005 році році закінчив Полтавський державний педагогічний університет за спеціальністю педагогіка, математика та основи економіки та здобув кваліфікацію вчитель математики та основ економіки.
У 2006 році році закінчив магістратуру Полтавського державного педагогічного університету за спеціальністю педагогіка і методика середньої освіти, фізика, та здобув кваліфікацію магістр педагогічної освіти, викладач фізики.
У 2021 році закінчив магістратуру Полтавського державного аграрного університету за спеціальністю 208 Агроінженерія

• 2007-2011 р.р.: аспірантура в Полтавському університеті економіки і торгівлі.
  • Кандидат педагогічних наук за спеціальністю – 13.00.04 - Теорія і методика професійної освіти з 2011 року.
  • Тема дисертаційного дослідження: Формування прогностичних умінь майбутніх менеджерів у вищих аграрних навчальних закладах.

Досвід роботи

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах та наукових установах освіти ІІІ– ІV рівнів акредитації – 19 років, у т.ч. у ПДАА 19 років.
• 2011-2017рр. працював на посаді доцента кафедри вищої математики, логіки та фізики.
• 2017-2022р.р. працював на посаді доцента кафедри загальнотехнічних дисциплін
• З 2022 р. і по цей час працює на посаді доцента кафедри будівництва та професійної освіти.

Знання мов

українська, англійська

Наукова тематика

Міжнародні підвищення кваліфікації

1. Ягеллонський університет у Кракові (м. Краків, Польща), тема: «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: Європейський досвід», сертифікат SZFL-002011, 2022, 6,0 кред. (180 год).

2. Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку. (м. Люблін, Польща), тема: «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів  та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні», сертифікат ES №12968 13.03.2023 1,5 кред. (45 год.)

Підвищення кваліфікації в Україні

26.02.2024 р.-24.05.2024 р. стажування при кафедрі загальної фізики та математики факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Полтавського національного педагогічного університету за програмою стажування на тему «Вивчення інноваційних підходів у навчанні здобувачів вищої освіти з фізико-математичних дисциплін». Сертифікат №36/01-63/10 від 24.05.2024 р., 180 годин (6 кредитів ЄКТС)

Участь у професійних та громадських об’єднаннях

Участь у роботі громадської організації  «Міжнародна фундація науковців та освітян» 01014 місто Київ, вулиця Звіринецька, 63