08.11.2017 р. у Центрі підготовки користувачів ІС Soft.Farm, що діє на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій ПДАА, відбувся науково-методичний семінар та проведене практичне навчання в рамках програми конкурсу «Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності» на виконання заходу «Надання дорадчих послуг, поширення інформації серед суб’єктів господарювання з питань:інноваційних моделей, спрямованих на використання ресурсо- та енергозберігаючих технологій, ефективне використання сільськогосподарських угідь та продукції сільського господарства» для представників агропідприємств Полтавської області.
Керівник Центру, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій к.т.н. Уткін Ю. В. виступив із презентацією, в якій були представлені для ознайомлення функціональні можливості інформаційної системи (ІС) Soft.Farm для автоматизації сільськогосподарських підприємств.
Центр підготовки користувачів ІС Soft.Farm розвиває програму «ПІДТРИМКА ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ АПК ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ» та у другій частині учасникам було надано можливість одразу пройти реєстрацію в ІС, отримати власний ID-номер та ознайомитись і інструментарієм програми в розділах «Рослинництво» і «Тваринництво», у супроводі необхідного інструктажу та із використанням роздаткових методичних матеріалів.
У семінарі взяли участь більше 20 представників аграрних підприємств різних форм власності та напрямків діяльності: від ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи» до невеликих ПП.
Навчальну роботу здійснювали доценти кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій Уткін Ю. В. та Копішинська О П. за авторською програмою.
Свої тренувальні роботи учасникам семінару в інтерактивній частині заходу продемонстрували магістранти 2 курсу спеціальності «Агрономія», що вивчають рекомендовану ІС в межах дисципліни «Інформаційні технології» та мають перші напрацювання й успіхи.
Як відмітив голова Полтавської обласної громадської організації «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба» Горб О.О., в аудиторії панувала атмосфера взаємозацікавленості, обміну думками та виявлення спільних напрямків навчання для викладачів, студентів та фахових представників виробництва.