Дмитренко Надія Іванівна

Кафедра:

Терапії імені професора П.І. Локеса

Посада:

Завідувач кафедри, кандидат ветеринарних наук, доцент / доцент кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин

Контактна інформація:

nadiia.dmytrenko@pdau.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

Основні дисципліни

Ветеринарна фармакологія, Лікувальне харчування з основами нутриціології, Догляд за дрібними тваринами, Зоопсихологія, Хвороби новонароджених тварин.

Освіта

1. Полтавський державний сільськогосподарський інститут, 2001 р., за спеціальністю “Ветеринарна медицина”, кваліфікація «Лікар ветеринарної медицини». Диплом ТА №16901444 2. Полтавська державна аграрна академія, 2004 р., за спеціальністю “Ветеринарна медицина”, кваліфікація «Магістр ветеринарної медицини». Диплом ТА №25797166

Аспірантура

1) Кандидат ветеринарних наук, 16.00.01 – діагностика і терапія тварин. Тема дисертації: «Гломерулонефрит у домашніх котів (патогенез, діагностика і лікування)» (ДК № 058925). 14.04.2010р.
2) Доцент кафедри патологічної анатомії та інфекційної патології (ДЦ № 045300) 15.12.2015р.

Досвід роботи

Науково-педагогічний стаж роботи становить 19 років.

З 2004 по 2010 рік – посада асистента кафедри терапії, аситента кафедри біотехнології.
З 2010 по 2012 рік – посада старшого викладача кафедри патологічної анатомії та патофізіології.
З 2012 по 2023 рік – посада доцента кафедри патологічної анатомії та патофізіології, доцента кафедри патологічної анатомії та інфекційної патології, доцента кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин.
З 2023 року по теперішній час – посада завідувача, доцента кафедри терапії імені професора П. І. Локеса.

Знання мов

Українська – вільне володіння

Наукова тематика

«Внутрішня незаразна патологія у свійських та екзотичних тварин (етіологія, патогенез, діагностика, лікування, профілактика)», № реєстрації в УкрІНТЕІ 0123U101581, дата реєстрації 13.03.2023 року, керівник.

Госпрозрахункова тематика :

1) «Розроблення об’ємно-планувальних рішень із будівництва елеверу та технології використання кнурів» Договір №16 від 11 липня 2023 року. Замовник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідний проектно-вишукувальний інститут «Полтавагропроект»». Виконавець окремих розділів.
2) Договір «Утримання, годівля, фізіологічні та патофізіологічні аспекти перебігу вагітності у собак та їх корекція» 2020 р. Замовник: Полтавське міське відділення КСУ «Лтава» (відповідальні виконавці Дмитренко Н. І., Киричко О. Б., Шерстюк Л. М.). Виконавець окремих розділів.
3) Договір «Корекція патології перебігу вагітності та пологів у собак та профілактика неонатальної смертності цуценят» 2019р. Замовник Карпенко С. В. (відповідальний виконавець Дмитренко Н. І.). Виконавець окремих розділів.
4) Договір «Фізіологічні та патофізіологічні аспекти перебігу вагітності у собак та їх корекція» 2018р. Замовник Карпенко С. В. (відповідальні виконавці Дмитренко Н. І., Киричко О. Б.). Виконавець окремих розділів.

Міжнародні підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації в Україні

Участь у професійних та громадських об’єднаннях

1. Член Громадської організації «Асоціація біобезпеки Полтавської області»
2. Член Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Полтавської області

Публікації

Має понад 60 наукових праць, у тому числі монографію та 26 статей опублікованих у фахових виданнях.
СПИСОК ПРАЦЬ

Обов'язки

Голова ради з якості вищої освіти спеціальності «Ветеринарна медицина»

Факультети: