Студенти ветеринарного факультету Полтавської державної аграрної академії пройшли курс "Лідерської школи" під керівництвом доцента кафедри Філософії, історії та педагогіки, кандидата психологічних наук Антонець Марини Олексіївни
![logo](/sites/default/files/logo-main-text.png)
Студенти ветеринарного факультету Полтавської державної аграрної академії пройшли курс "Лідерської школи" під керівництвом доцента кафедри Філософії, історії та педагогіки, кандидата психологічних наук Антонець Марини Олексіївни