ПОДІЇ У СТУДЕНТСЬКОМУ ЖИТТІ
АНКЕТУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Студентська рада інженерно-технологічного факультету
Студентські роки – найцікавіший і найефективніший період у житті молоді, коли доля дарує невичерпні можливості для саморозвитку, коли все найкраще, що може трапитись у житті людини, ще попереду, часу і сил вистачає на звершення найзаповітніших мрій і задумів, а плани на майбутнє сміливі й амбітні.
Це чудова пора дорослого і самостійного життя, ще не надто обтяженого буденністю, але, можливо, з частковою матеріально-фінансовою підтримкою родичів. Щоб саме такими були спогади про студентські роки після закінчення навчання у виші, треба використати всі можливості здобувача вищої освіти. Адже спокуси чекають на молодь на кожному кроці!
Важливо усвідомити свою роль у студентському колективі, посісти в ньому гідне місце, витрачати час так, щоб професійні знання і навички формувалися, наукові здобутки примножувалися, кількість перемог у спорті та художній самодіяльності безперервно збільшувалася…
Це далеко не весь перелік можливостей, що пропонує виш своїм здобувачам вищої освіти. Наскільки реально скрізь встигнути? Цілком реально, якщо ти не «один у полі воїн», а поруч команда однодумців, старших товаришів і однолітків не тільки з факультету, на якому навчаєшся, а й навіть з інших закладів вищої освіти. Щоб не пропустити свій шанс не тільки вибудувати особисту освітню траєкторію, а й поступово професійно зростати, треба спробувати свої сили у різних соціальних статусах.
Студентська рада
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/pidgorna_0.jpg)
ПІДГОРНА Валерія
Голова cтудентського самоврядування
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/borova.jpg)
БОРОВА Яна
Секретар студенського самоврядування
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/titarenko.jpg)
ТИТАРЕНКО Вероніка
Заступник голови студентського самоврядування
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/demchenko.jpg)
ДЕМЧЕНКО Артем
Голова науки та освіти ІТФ
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/highnyak.jpg)
ХИЖНЯК Атон
Голова культури та дозвілля
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/science_0.jpg)
Комісія науки та освіти на чолі з Артемом ДЕМЧЕНКО
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/culture_0.jpg)
Комісія культури та дозвілля на чолі з Антоном ХИЖНЯКОМ
На першому етапі – це здобувач вищої освіти академічної групи, який виконує обов’язки заступника старости, на другому – керівник академічної групи – староста, наступний щабель – голова студентської ради факультету, а вже, як «крок до зірок», – очільник президії студентської ради вишу. Такою школою формування кадрів у закладах вищої освіти та їх структурних підрозділах є студентське самоврядування - невід’ємна частина громадського самоврядування відповідних навчальних закладів.
Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів здобувачів вищої освіти, а також брати участь в управлінні закладом вищої освіти. Органи студентського самоврядування у своїй діяльності керуються законодавством, статутом закладу вищої освіти, положенням про студентське самоврядування вишу та діють на принципах:
1) добровільності, колегіальності, відкритості;
2) виборності та звітності своїх органів;
3) рівності права здобувачів вищої освіти на участь у студентському самоврядуванні;
4) незалежності від впливу політичних партій і релігійних організацій (крім закладів вищої духовної освіти) [ст. 40 Закону України «Про вищу освіту»].
Основні функції студентського самоврядування
- забезпечення виконання студентами своїх обов’язків як громадянина i студента;
- сприяння навчальній, науковій та творчій дiяльностi студентів;
- органiзацiя дозвілля та відпочинку студентів;
- участь в охороні громадського порядку;
- сприяння i створення необхідних соціально-побутових умов для студентів університету;
- здійснення контакту між різними закладами вищої освіти (іноземними та вітчизняними);
- пропаганда здорового способу життя;
- захист законних прав та iнтересiв студентів;
- органiзацiя культурних та освітніх заходів.
Ось як все серйозно, з одного боку, але як все цікаво і захопливо – з іншого! Адже в студентській раді збираються креативні й ініціативні молоді люди, яким не байдуже, що відбувається в їхньому рідному закладі вищої освіти і на факультеті. Це молодь, яка прагне зробити навчальний процес більш цікавим і ефективним, а дозвілля – результативним завдяки організації та участі у різних акціях і заходах.
Вечір першокурсника
Студентські "адаптиви"
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/dsc03157.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/photo2022-01-1110-30.jpg)
Чемпіони Кубку Ректора Полтавської державної аграрної академії 2018 року, учасники Одеської Ліги Сміху, фіналісти Полтавської, Золоніської Ліги Сміху та Суперфіналісти Київської Ліги Сміху - все це "Збірна МЕХАНІКІВ".
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/img3968.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4702/img3939_0.jpg)
Наш девіз: "Ящо ти активний, цілеспрямований, креативний, у тебе багато ідей та енергії, то приєднуйся до нас - студради ІТФ!"
Ми завжді раді новим друзям, і чекаємо саме на тебе!
instagram: sr_itf_pdau
|
Важливі покликання: |