4 липня 2019 року в межах навчальної практики з «Економічної теорії» студенти першого курсу факультету обліку та фінансів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з доцентом А. П. Дорошенком та доцентом О. С. Песцовою-Світалкою відвідали Головне управління державної казначейської служби України в Полтавській області.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4900/img20190705094354.jpg)
Під час виїзного заняття здобувачам вищої освіти було роз’яснено основні завдання Головного управління та види послуг, що надаються даною установою.
Дякуємо організаторам за змістовну, цікаву інформацію та приємну атмосферу заходу.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4900/img-b971088f4e39539cadcf5b026e04e34a-v.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4900/img-110fa4d4e09eb64e42328b644cd5fe86-v.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4900/img-88ed37ed138d104a3c17864ba02b43a0-v.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4900/img-c749b54ae09f18cd9be6a5ed8bf5e12f-v.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4900/img-edf83d4b921a66a16798894f6a8bc7d6-v.jpg)