Навчаєшся у 10 – 11 класі? Вже знаєш, ким хочеш стати в майбутньому?
Розкажи нам про професію своєї мрії та який внесок у розвиток країни ти плануєш зробити власною працею. Адже це дуже важливий крок, тому необхідно відноситися до нього з максимальною відповідальністю, прислухатися до себе і обрати ту професію, що буде приносити задоволення та відчуття внутрішньої гармонії.
Для кого конкурс: учні 10 - 11 класів.
Есе повинно розкривати:
- твої плани та очікування щодо обраної професії;
- якими ти бачиш свій розвиток в професії та перспективи самореалізації;
- який внесок ти зробиш своєю працею у розвиток країни.
Вимоги до оформлення есе:
Тези приймаються обсягом до 7-х повних сторінок.
У правому верхньому кутку – Ім’я, Прізвище / клас, навчальний заклад, місто / контактний телефон та електронна пошта автора есе.
Нижче через один інтервал – текст есе, що має бути формату А4, набраний у редакторі MS Word. Усі поля – 20 мм, гарнітура – Times New Roman, кегль (розмір) – 14, міжрядковий інтервал – 1,5 з абзацним відступом 1,25 см. Рисунки необхідно виконати у тому ж редакторі за допомогою функції «Створити рисунок». Не допускаються скановані рисунки, а також ті, що не підлягають редагуванню.
! Не потрібно перетворювати свою роботу на збірку цитат.
! Цитування та додаткова література не є обов’язковими та додатково оцінюватись не будуть.
! Назва файлу з есе обов’язково має містити твоє ім’я та прізвище. Наприклад, Іванова_есе_конкурс. У темі листа вказуй «Конкурс есе».
Есе необхідно надіслати до 2 березня на електронну адресу: o_lega@ukr.net.
Телефон для довідок: +380993707137 Ксенія Володимирівна Черненко
Про результати буде повідомлено 5 березня. За результатами конкурсу буде сформовано в електронному вигляді Збірник есе і розіслано на електронні адреси всіх учасників.
Есе перевірятимуть викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавської державної аграрної академії.
Переможці візьмуть участь у воркшопі від викладачів та отримають інші цінні призи.
Зразок оформлення есе
Марія Пащенко,
учениця 11 класу,
Полтавська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г.Шевченка
м. Полтава
+380506665577; rthjd_ggg@ukr.net
Кожна людина прагне досягти чогось у житті. Ми можемо змінити світ, розкривати свої таланти, здобути нові знання, принести користь суспільству. А це можливо тоді, коли в душі є прагнення працювати, вдосконалюватись і творити. Якщо людина не має бажання трудитись і навчатись, вона залишається десь там, у минулому.
По-перше, ті, хто не має в житті мети, не намагаючись збагатити себе ні духовно, ні матеріально, просто існують у своєму окремому світі. По-друге, людина, яка чогось прагне в житті і докладає до цього зусиль, стає мудрішою. Не можна не згадати Ярослава Мудрого з однойменного твору Івана Кочерги: «Він ніколи не зупинявся на досягнутому, намагався зробити життя русичів кращим, хоч часто ставав на хибний шлях». По-третє, людину, котра прагне принести користь суспільству і навчити чомусь людей, поважають і завжди будуть пам’ятати. Саме такою прагну бути я.