Наші випускники

 

Наші партнери - кращі випускники спеціальності 101-Екологія

Наші випускники на виробництві

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ З ВИПУСКНИКАМИ ДЛЯ ОПП  ЕКОЛОГІЯ ТА ОПП АГРОЕКОЛОГІЯ

 

ДАТА РЕЗУЛЬТАТИ ОПП
29 грудня 2023 року 

У процесі зустрічі обговорено мету, цілі, зміст навчання, програмні результати ОПП Агроекологія, випускниками було надано рекомендації щодо можливих напрямків удосконалення ОПП Екологія. Зокрема враховуючи актуальність ОК «Енергетичне використання сільськогосподарських відходів» збільшити обсяг годин на її вивчення та розширити вивчення питань у межах даної дисципліни щодо використання альтернативних енергетичних джерел у сільському господарстві. Зокрема Григорій Матухно запропонував розширити назву даної дисципліни -  «Зелена енергетика в сільському господарстві».

19 грудня 2022 року У ході зустрічі було вирішено подати ПРН 22 ОПП Агроекологія  у наступній редакції: Уміти формувати методичні підходи до оцінювання ефективності заходів щодо забезпечення ресурсно-екологічної безпеки у регіоні та відбору інноваційноінвестиційних проектів за оптимізаційними критеріями з урахуванням наслідків воєнних дій в Україні. Ввести ОК «Основи наукових досліджень в екології» в ОПП Екологія.
14 грудня 2021року

На даному засіданні відбулося обговорення зі стейкхолденами ОПП Екологія та ОПП Агроекологія спеціальності 101-Екологія ПДАУ. Було рекомендовано:

-  ввести у ОПП Агроекологія освітню компоненту «Енергетичне використання сільськогосподарських відходів»;

 - ввести у ОПП Екологія освітню компоненту «Стратегічна екологічна оцінка»
27 грудня 2019 року

1. Рекомендовано збільшити обсяг годин на практичну підготовку в сертифікованій лабораторії Агроекологічного моніторингу, адже лабораторні дослідження є основою для розробки екологічної документації, зокрема процедури проведення ОВД, післяпроектного моніторингу, дозволів на викиди тощо;

2. Обговорено  доцільність збільшення обсягу годин на вивчення освітньої компоненти «Упраління екологічною безпекою», адже реалії сучасного етапу розвитку України демонструють низьку результативність уніфікованих механізмів регулювання природокористування та збереження довкілля. Тому постає необхідність підготовки високоякісних фахівців-екологів, спроможних розробляти стратегії ефективної системи управління екологічною безпекою на загальнодержавному і регіональному рівнях з урахуванням стратегічних пріоритетів розвитку регіонів.

28 грудня 2018 року

Обговорено:

-важливість екологічної освіти як у середній, так і у вищій школі;

- необхідність та важливість  набуття фахових компетентностей здобувачами вищої освіти у галузі екологічної безпеки на виробництві, зокрема щодо нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище нафтогазового комплексу, адже це є важливим питанням для Полтавської області

 - необхідіність мплементації екологічних імперативів до концепції розвитку суспільства. У даному аспекті, як наголосила випускниця, екологічна освіта є важливою не тільки для здобувачів вищої освіти спеціальності Екологія, але і усіх спеціальностей ПДАА, адже від розуміння екологічних проблем та їх розв’язання залежить наше майбутнє.

 

Круглий стіл за участі випускників спеціальності 101-Екологія

Зустріч випускників.