Нечипоренко Наталія Іванівна

Ідентифікатори науковця:

Основні дисципліни

- Хімічний захист рослин

- Хімічний захист рослин з основами агротехнологій

- Захист плодоовочевих культур

- Фітопатологія

Освіта

Період навчання: 1974-1979 рр. Спеціальність: Агрономія, вчений агроном. Харківський сільськогосподарський інститут ім. В. В. Докучаєва. Диплом спеціаліста (Щ № 076554 від 27.12.1979 р)

Період навчання: 1986-1989 рр.
Спеціальність: фітопатологія і захист рослин.
Тема:"Біолого-токсикологічне обгрунтування захисту пшениці від борошнистої роси на зрошені у Поволжі"
Присуджений ступінь: кандидат сільськогосподарських наук,(СХ № 012418 від 27.04.1989, ВАК при Раді Міністрів СРСР).

Досвід роботи

Досвід роботи у закладах вищої освіти - 23 роки.

Міжнародні підвищення кваліфікації

Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян». Строк підвищення кваліфікації (стажування) з 15 березня 2021 по 22 березня 2021 р., на тему: "Онлайн навчання як новітня форма сучасної освіти на прикладі платформи GOOGLE MEET, GOOGLE GLASSROOM ", Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації (стажування) 45 годин або 1,5 кредити ЄКТС від 22.03.2021.

- «НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ПРИ ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (PhD). В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».06.11.2023 по 13.11.2023 р., м. Люблін, Республіка Польща. Організатори: Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян».Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації (стажування) 45 годин або 1,5 кредити ЄКТС.

Підвищення кваліфікації в Україні

- Полтавська державна аграрна академія. Навчально-науковий інститут комунікаційних та інноваційних технологій. Відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку. Посвідчення про підвищення кваліфікації №51/21 м. Полтава 25 лютого 2021 року.

- Національний університет біоресурсів і природокористування України, на тему: "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності",  05.11.2021.

- ДУ Інститут зернових культур НААН України, на тему: "Технологія вирощування зернових, зернобобових та круп'яних культур ",  02.06.2023.

Участь у професійних та громадських об’єднаннях

Член первинної профспілкової організації ПДАУ профспілки працівників АПК України.

Список публікацій:

Обов'язки

Координатор наукового гуртка "Дослідник".

Факультети: