Рецензії-відгуки стейкхолдерів

Рецензія-відгук на освітньо-професійну програму "Інформаційні управляючі системи " першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології - Патлатюк Д. генеральний директор ТОВ "Omega Solutions".

Рецензія-відгук на освітньо-професійну програму "Інформаційні управляючі системи " першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології - Харченко В.С., завідувач кафедри комп'ютерних систем, мереж і кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківського авіаційного інституту», д.т.н., проф., заслужений винахідник України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Рецензія-відгук на освітньо-професійну програму "Інформаційні управляючі системи " першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології - Дубов В.Ю, генеральний директор  ТОВ "ВАК".

Реценції представників академічної спільноти:

Рецензія-відгук на освітньо-професійну програму "Інформаційні управляючі системи " першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології - Лахно Володимир, завідувач кафедри комп'ютерних систем і мереж Національного університету біоресурсів і природокористування України, д.т.н, професор.

Рецензії-відгуки інших стейкхолдерів ОПП:

Рецензія-відгук на освітньо-професійну програму "Інформаційні управляючі системи " першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології- С.Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації.

Рецензія-відгук на освітньо-професійну програму "Інформаційні управляючі системи " першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології-С.Марчишинець, тимчасово виконуючий орбов'язків начальника Управління інфраструктури та цифрової інформації Полтавської обласної державної адміністрації.