Концертна програма з нагоди 55-річчя інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету

7 жовтня 2021 року для співробітників, студентів і викладачів було організовано концертну програму, присвячену 55-річчю інженерно-технологічного факультету. Поряд із привітаннями від адміністрації Університету та факультету, гостей заходу від студентів і творчих колективів художньої самодіяльності були презентовані пісенні й танцювальні дарунки.

Факультет підтримує дружні стосунки із закладами освіти різних рівнів і напрямів підготовки. Тож із пісенними сюрпризами «Край, мій рідний край!»  і «Зозуля» на свято завітала випускниця Харківського національного університету мистецтв імені Івана Петровича Котляревського  Вікторія Марініч.

На глядачів чекали музичні подарунки від студентів, які навчаються зараз: Євгена Корхового, соліста «Школи грузинського танцю Кавікауз», танок «Горская лезгинка», Ярослава Волинця сольне виконання пісень «Добрий ранок Україно!» і «Там, где клён шумит…», Олега Шарлая пісня «Старі фотографії». Створили атмосферу свята й гості заходу — Народний ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт», а його художня керівниця Світлана Курбацька урочисто відкрили захід Гімном України і подарували пісню «Ми бажаємо вам, друзі, щастя, радості, добра». Із танцювальними композиціями «Василечки» і «Чорбівські підківки» виступив колектив сучасного танцю «Адванс» Полтавського державного аграрного університету (керівниця Олена Каліахметова) і зразковий хореографічний колектив «Зоряна» із танцювальною композицією «Березнянка» (художній керівник Дмитро Денисенко).

Приємною несподіванкою став авторський вірш «До ювілею інженерно-технологічного факультету» від студентки 3 курсу факультету обліку та фінансів Дарини Шевченко.

Між номерами художньої самодіяльності виступили гості, випускники різних років — і в залі запанувала тепла, дружня і вражаюча атмосфера причетності кожного із присутніх до святої і почесної місії: підготовки молоді до професійної діяльності, яка з успіхом триває останні 55 років, про що свідчать високі нагороди і солідні посади колишніх студентів інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету.