20 жовтня 2021 року в залі культурно-мистецького корпусу № 5 відбулися інтелектуальні змагання – брейн-ринг між студентськими збірними командами першого курсу всіх факультетів, усього змагалося 8 команд. Організатором заходу став студентський сенат ПДАУ за сприяння й підтримки адміністрації Університету та представників факультету обліку і фінансів.
У складі кожної команди було по шість учасників. Гра проходила в кілька етапів, за участь у кожному з яких команди отримували сумарну кількість балів, що нараховувалася за відповіді на кожне запитання турніру — по одному балу за кожну правильну відповідь.
За підсумками всіх етапів гри найбільшу кількість балів набрала команда першокурсників факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва. Саме вони і стали переможцями гри й отримали «солодку нагороду» – торт.
На змаганнях панувала дружня атмосфера. Всі команди достойно виступили, отримали задоволення від участі та досвід для наступних змагань.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4935.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4937.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4940.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4941.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4942.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4952.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4963.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8308/img4991.jpg)